Home » Çeşitli Konular » Philips Android TV Philips Sunucusuna Bağlanamama Problemi ve Çözümü
philips-pus7181-akilli-tv-android-guncellemesi
philips-android-tv

Philips Android TV Philips Sunucusuna Bağlanamama Problemi ve Çözümü

Merhaba, Yakın zamanda Philips 55PUS7181 Model bir Akıllı TV satınaldım. Ürün kurulumunu yetkili servis gelip yaptı. Kurulum esnasında ilk önce internete bağlanmadan Kanal ayarlarını yaptı. Daha sonra internete bağlandı ve ürünü teslim edip gitti. Sonrasında Anroid TV içindeki uygulamaları kullanmak istediğimde “Philips Sunucusuna bağlanılamadı” hatası veriyordu. Oysaki internet bağlantısı vardı. Müşteri hizmetlerini aradığımda TV nin kurulumu esnasında internete bağlanmadığı için Philips in Kullanıcı Sözleşmesi kabul edilmediğinden bunun olduğunu ilettiler. Çözüm ise TV yi yeniden kurulum yapmak. Bunun için Android ekranında en allta bulunan seçeneklerden birinin içinde (Hatırlamıyorum şuan) Yeniden Kur seçeneği var. İnternete bağlı iken yeniden kurulum yaparsanız sözleşme geliyor ve kabul ederseniz sorun düzeliyor.

About Onur AYDIN

Sitenin kurucusu. Evli ve bir kız babası. Özel bir şirkette Sistem ve Bulut Ekip Lideri olarak çalışıyor. 1981 de Bartın' da doğmuş ama artık Ankara' da yaşıyor.

Check Also

Automatic Call Recorder ile Telefon Görüşmelerini Kaydedin

Merhaba, Android tabanlı bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve yaptığınız telefon görüşmelerinin otomatik olarak kaydedilmesini istiyorsanız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.